Genesis Token Program: FAQ (Ukrainian)

Програма Genesis. Часто задавані питання
Основна інформація
В: Що таке програма Genesis?

Про: Genesis - це програма токенов для підготовки учасників до того, щоб стати першими виробниками блоків після запуску основної мережі. Токени Coda будуть розподілені між первинними учасниками програми Genesis, вибраними з числа людей, які беруть участь в змаганнях в тестовій мережі. Тестування покликане сприяти підвищенню стійкості мережі.

В: Що таке первинний учасник програми Genesis?

Про: “Початковий учасник програми Genesis” - це назва, яку використовують для позначення всіх учасників, прийнятих в програму Genesis.

В: Скільки людей можуть приєднатися до програми?

Про: З усієї спільноти людей, які беруть участь в тестуванні мережі Coda, буде вибрано до 1000 учасників.

В: Скільки токенов отримає кожен учасник програми?

Про: Кожен учасник, який відповідає критеріям відбору, отримає 66, 000 токенов в якості початкового учасника програми Genesis.

В: Який відсоток із загальної кількості токенов виділений для програми Genesis?

Про: 6.66%

Критерії відбору
В: Яким чином вибираються учасники програми Genesis?

Про: Учасники програми вибираються зі спільноти людей, що беруть участь в тестуванні мережі Coda.

В: Коли будуть обрані учасники програми Genesis?

Про: Учасники програми відбираються на постійній основі. Нові групи будуть відбиратися регулярно, і програма буде тривати до запуску основної мережі. Ми зв’яжемося з новими учасниками заздалегідь, до оголошення результатів відбору широкому загалу.

В: Яким чином ви зв’яжетеся з учасниками, обраними для участі в програмі Genesis?

Про: Ми відправимо вам повідомлення в Discord і попросимо підтвердити адресу електронної пошти, який ви залишили в заявці на участь у програмі Genesis.

В: Що станеться після того, як ви зв’яжетеся зі мною і підтвердіть, що я пройшов відбір для участі в програмі Genesis?

Про: Щоб стати початковим учасником програми Genesis, вам необхідно заповнити заявку на участь, пройти процедуру KYC ( “Знай свого клієнта”), надати всі необхідні документи і погодитися з Умовами програми.

В: Що, якщо я не заповнив заявку на участь в програмі Genesis?

В: Якщо ви не заповнили заявку на участь, ви не зможете брати участь у програмі.

В: Яким чином була відібрана перша група для участі в програмі Genesis?

Про: Перша група була відібрана з учасників першого і другого етапу змагань та учасників зимового тестування мережі. До складу групи на першому етапі увійшли топ-25 учасників з таблиці лідерів і всі учасники зі статусом MVP ( “найцінніший гравець”); до складу групи на другому етапі увійшли топ-25 учасників з таблиці лідерів і всі учасники зі статусом MVP. До складу групи зимового тестування мережі увійшли топ-10 учасників з таблиці лідерів і всі учасники зі статусом MVP. Всі учасники продемонстрували навички, необхідні для того, щоб стати виробниками блоків після запуску основної мережі.

В: Чому до складу первинних учасників програми Genesis були включені топ-25 учасників першого етапу і топ-25 учасників другого етапу, але тільки топ-10 учасників зимового тестування мережі?

Про: Зимове тестування мережі проходило в період різдвяних і новорічних свят. У цей період в тестуванні брало участь менша кількість людей і, відповідно, було менше конкуренції в змаганні. Топ-10 учасників зимового тестування мережі продемонстрували, що вони володіють необхідними навичками для того, щоб стати виробниками блоків після запуску основної мережі.

В: Яким чином будуть відбиратися наступні групи учасників програми Genesis?

Про: Наступні групи будуть відбиратися з учасників тестування мережі. Братимуться до уваги здатність учасників тестування стати виробниками блоків після запуску основної мережі та внесок у спільноту.

В: Що я можу зробити, щоб пройти відбір для участі в програмі Genesis?

Про: Щоб претендувати на участь в програмі Genesis, ви можете бути учасником тестування мережі, створювати документацію (наприклад, пояснювальні документи або публікації в блогах), створювати сервіси, перекладати документацію на різні мови, надавати допомогу і підтримку членам спільноти (наприклад, створювати і модерувати чати, форуми, канали спілкування в соціальних мережах, проводити мітапи)

Тестові бали, тестові Завдання і Таблиця Лідерів
В: Де знаходиться офіційний канал для участі в тестуванні мережі?

Про: Сервер Coda в Discord є офіційним каналом для участі в тестуванні мережі. Сервер Discord можна знайти за посиланням: bit.ly/CodaDiscord

В: Що таке тестові бали? *

Про: Тестові бали * свідчать про те, наскільки добре учасник тестування розуміє принципи функціонування мережі і може здійснювати операції в мережі, а також відстежують внесок учасника в співтовариство Coda.

В: Що таке тестові завдання?

Про: Тестові завдання - це конкретні завдання технічного і нетехнического характеру, що допомагають учасникам навчитися здійснювати операції в мережі, виробляти блоки і формувати спільноту. За виконання кожного завдання нараховується певна кількість тестових балів *, до завдань додаються інструкції для успішного їх виконання. Тестові завдання викладаються на офіційному сервері Coda Discord на каналі #announcements.

В: Як пов’язані між собою тестові бали і програма Genesis? *

Про: Тестові бали * і програма Genesis безпосередньо не пов’язані між собою. Проте, виконуючи завдання, ви демонструєте розуміння того, як функціонує мережа і що ви, ймовірно, станете виробником блоків, коли ми запустимо основну мережу. Чим більше завдань ви успішно виконаєте, тим більше тестових балів * ви зможете заробити.

В: Що означають статуси “Testnet MVP” і “Community MVP”?

Про: На кожному етапі тестування ми відзначаємо учасників спільноти, які демонструють відмінні навички управління мережею, а також учасників, які вносять свій внесок в те, щоб процес тестування став хорошим досвідом спільної роботи. Приклади діяльності учасників зі статусом MVP, які зробили свій внесок у спільноту раніше, включають в себе переклад документів на різні мови, допомога іншим членам спільноти з настройками обладнання, відповіді на питання, виявлення і усунення проблем, організацію мітапов, розробку інструментальних засобів і так далі. Ми також відзначаємо учасників, які демонструють відмінні навички в управлінні мережею Coda. Учасники зі статусом MVP отримають тестові бали *, суспільне визнання і офіційний бейдж в Discord.

В: Що таке таблиця лідерів?

Про: У таблиці лідерів відслідковуються тестові бали * всіх учасників тестування, накопичені на кожному етапі, а також за весь час тестування мережі.

Стейкінг
В: Які вимоги до процесу стейкінга для початкових учасників програми Genesis?

Про: Протягом чотирьох років після запуску основної мережі токени, розподілені між первинними учасниками програми Genesis, будуть заблоковані. У цей період токени неможливо буде вивести, і ви повинні будете брати участь в процесі стейкінга повною сумою токенов і бути виробником блоків в мережі. Після закінчення першого року буде розблокована одна четверта частина токенов. Інша частина токенов буде розблокуватися рівними частинами щомісяця протягом трьох наступних років. Токени, які учасники будуть отримувати в якості винагороди за стейкінг, що не будуть блокуватися і не матимуть жодних обмежень. Більш детальну інформацію ви можете знайти в Умовах тендеру.

В: Чи повинен я брати участь в процесі стейкінга на етапі тестування, щоб пройти відбір для участі в програмі Genesis?

В: Ні, не дивлячись на те, що участь в стейкінге говорить про те, що ви володієте практичними навичками для того, щоб бути виробником блоків в основній мережі Coda Protocol, ви можете внести свій вклад і іншими способами. Ви можете вибрати інші види діяльності, як описано вище у відповідях на попередні запитання.

  • Тестові бали призначені виключно для відстеження внеску учасників до тестування мережі, тестові бали не мають фактичної вартості чи іншої грошової цінності. Тестові бали не є оборотними коштами, не можуть бути виведені або обмінені на іншу криптовалюта або цифрові активи. Ми можемо в будь-який час змінити або скасувати тестові бали.
1 Like

Українську групу створено! Шановні співвітчизники і просто любі друзі України, запрошуємо вас долучитися! Поперше заходьте вітатися у діскорді, гілка Україна, а також чекаємо вас у телеграм - Telegram: Contact @mina_ukraine Всім везіння!

1 Like

Вітаю) Приемно бачити тут співвідчиників. Нехай щастить!